ZAPRASZAMY NA TURNIEJ NOWOROCZNY

Zapraszamy wszystkich tradycyjnie zaraz po Nowym Roku na Turniej Noworoczny.

Regulamin już dostępny w dziale Zaproszenia/Regulaminy.
Zawody rozpoczną się w sobotę, 5.01.2019 o godzinie 9:00
Zawody będa się odbywały w formule 3Guna (karabin, strzelba i pistolet) - opis toru.
Dla usprawnienia przebiegu turnieju, koniecznym jest wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu proszę podać nazwisko i imię, nr licencji PZSS, klub, klasę sprzętową oraz
preferowaną godzinę uczestnictwa (9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 lub 14:00).
Możliwość uczestnictwa bez wcześniejszej rejestracji wyłącznie w przypadku, gdy zostaną nieobstawione miejsca w harmonogramie.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wybranie jednej klasy sprzętowej.
Start w dwóch klasach będzie możliwy w przypadku, gdy nie zostaną obsadzone wszystkie miejsca w harmonogramie.
Zawody z obserwatorem ŚZSS.

W przypadku korzystania z broni i/lub amunicji klubowej należy ująć to w zgłoszeniu.
Zapotrzebowanie na broń i amunicję należy zgłosić do piątku do godz. 14:00.
Dla zawodników, którzy nie zgłosili potrzeby udostępnienia broni i/lub amunicji mogą one być niedostępne.

!!! ZAPRASZAMY !!!

Lista startowa