PytajCHCESZ ZAPISAĆ SIĘ DO KLUBU?
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI KLUBU, OPŁAT, LICENCJI?

Zebraliśmy pytania i odpowiedzi dla Ciebie tutaj -> (kliknij) FAQ.
!!! Przeczytaj zanim zadzwonisz/napiszesz maila z pytaniem !!!

!!! UWAGA !!!
Nowy cennik i zmiany zasad rezerwacji strzelnicy!

Na ostatnim posiedzeniu Zarząd klubu zdecydował o zmianie cennika korzystania ze strzelnicy Paruszowiec.
Poprzedni cennik nie był zmieniamy od kilku lat, a warunki rynkowe (jak każdy z nas widzi), diametralnie się zmieniły.
Cennik obowiązuje od 1.06.2023 i jest dostępny w dziale KLUB -> Regulaminy klubowe.
Niezgłoszenie rezerwacji lub osób towarzyszących grozi karami dyscyplinarnymi włącznie z zakazem korzystania ze strzelnicy, a nawet relegowaniem z listy członków!

Co do samego korzystania, przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa, korzystamy ze strzelnicy tylko w warunkach oświetlenia dziennego, w godzinach 6:00-21:00.
Znaczy to, że jeśli zmrok zacznie zapadać o 20:00 to max korzystamy do 20:00, a jesli jest jasno do 22:30 to max do 21:00.
W godzinach porannych 6:00-7:00 dozwolone jest tylko strzelanie z broni bocznego zapłonu (cała strzelnica) lub pistoletów centralnego zapłonu pod wałem.
Strzelanie z karabinów centralnego zapłonu lub strzelb w tym czasie jest zabronione!
Zasady są dostępne w https://www.mks.rybnik.pl/kalendarz